शनिवार, 3 सितंबर 2011

आम्दानी÷खर्च विवरण (प्रति वर्ष
प्रति एकड (८ रोपनी÷१२ कठ्ठा)
जोताई खर्च एक पटक रु. ११००÷–
रोपण खर्च ३ जना रु. १०००÷–
जग्गा भाडा (वाहल) प्रतिवर्ष रु. १२०००÷–
रेखदेख तथा फसल तयारी १२ जना रु. १०८००÷–
विऊ खरिद खर्च रु. २०००÷–
जम्मा खर्च रु. २६९००÷–वार्षिक उत्पादन–९ टन
आम्दानीवार्षिक आम्दानी ९ह्३००००.२,७०,०००÷–
(हालको न्यूनतम फसल खरिद मूल्य प्रति टन रु. ३०,०००÷–)
आम्दानी
खर्च

कोई टिप्पणी नहीं:

एक टिप्पणी भेजें